• Eneda dhe Aria bëjnë fitnes sëbashku!

  • June 23, 2018 17:31

  Nënë e bijë i shohim të veshura sportive duke bërë fitnes. Tashmë shumë nëna të njohura të showbizit bëjnë fitnes sëbashku me fëmijët e tyre duke i sjellë kështu shumë përfitime...

 • MC Qoppa dhe Flori Gega vin me “Kceni Kceni”

  • June 23, 2018 17:31

  ‘’Kceni Kceni”, titullohet kjo këngë e cila është me një ritëm verorë dhe me një tekst të bukur. Kënga është publikuar në kanalin YouTube me një klip mjaft të...

 • Një rus ‘humb keqas ndeshjen’ me latinët

  • June 23, 2018 17:31

  Tifozët ishin në një kafene në natyrë në brigjet e Vollgës, që kalon nëpër qytetin e Kazanit, kur panë një klient që pinte në një tryezë, i cili shpejt u zhvesh dhe u hodh në uj...

 • Skerdi lanson këngën “S’e kam prit”

  • June 23, 2018 17:30

  “S’e kam prit” titullohet kënga më e re e Skerdi Agos që është lansuar në versionin audio. Është një këngë verore e realizuar nga produksioni Redbox Entertainment....