• Falcao ua ofron shërbimet e veta Real Madridit

  • November 17, 2018 16:00

  33-vjeçri ka edhe një vit e gjysmë kontratë me gjigantin francez, por sipas Marcas, ai ia ka bërë të ditur kampionit evropian se është i gatshëm t’i bashkohet në janar, transmet...

 • Formacionet zyrtare, Malta – Kosova

  • November 17, 2018 16:00

  Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Maltës kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.  Kosova është mysafire e Maltës në ndeshjen e vlefshme për Grupi 3 në Ligën D në kuadë...

 • LIVE: Kosova kërkon triumfin në shtëpi të Maltës

  • November 17, 2018 16:00

  Përfaqësuesja e Kosovës luan ndeshjen vendimtare në Ligën e Kombeve. Në xhiron e pestë të kësaj gare, në kuadër të Grupit 3 në Ligën D, skuadra jonë luan si mysafir i Maltës.

 • Ibrahimovic: Milani më premtoi...

  • November 17, 2018 15:31

  Tani raportohet se 37-vjeçari suedez është buzë kthimit në “San Siro”, ku luajti mes viteve 2010-12. Ai shpesh herë e ka cekur se nuk ka dashur asnjëherë të largohej nga Milani,...

 • Lazio pas mbrojtësit të Manchester Unitedit

  • November 17, 2018 15:31

  Klubi romak i ka filluar negociatat për një transferim të mundshëm të tij në janar, transmeton Gazeta Express. 28-vjeçari është lidhur edhe me një kalim të mundshë...