• Hazard: Nuk e meritoj Topin e Artë

  • November 17, 2018 15:31

  Në një intervistë, ylli belg i Chelseat ka thënë se nuk e meriton fitimin e Topit të Artë, transmeton Gazeta Express. “Kam pasur një vit të mirë, mirëpo nuk mendoj...

 • Ish e dashura e Dybalas: Ai më tradhtoi

  • November 17, 2018 14:31

  “Popullariteti i madh i tij dhe vajzat e shumta e kanë prishur marrëdhënien tonë”, ka thënë ajo, transmeton Gazeta Express. “Ai gjithmonë i mohonte aferat me gratë...

 • Lëndohet mesfushori i Juventusit

  • November 17, 2018 14:00

  Radio Sportiva raporton se mesfushori gjerman ka pësuar një ndrydhje në kyçin e këmbës. Do të bëhen më shumë teste për ta qartësuara diagnozën përfundimtare, mirëp...

 • Romagnoli do t’i mungojë Milanit një muaj

  • November 17, 2018 13:31

  Romagnoli iu është shtuar listës së lojtarëve të lënduar të Gennaro Gattusos me Mattia Caldaran, Mateo Musacchion, Giacomo Bonaventuran, Lucas Biglian dhe Davide Calabria, trans...