• Arsenali fiton derbin londinez ndaj Chelseat

  • January 19, 2019 19:30

  Arsenali ka arritur të fitojë me rezultat 2-0 derbin londinez ndaj Chelseat, i vlefshëm për javën e 23-të në Ligën Premier. Pas humbjes ndaj West Hamit, skuadra e Unai E...

 • Arsenali skauton Zaniolo dhe N’Koulou në Itali

  • January 19, 2019 19:00

  Nëse do ti besohet raportit të Tuttomercatoweb, përfaqësues të Gunners kanë qenë sot në ndeshjen që u zhvillua në mes të Romës dhe Torinos në Olimpico. Tinejxheri Zan...

 • Inter – Sassuolo, formacionet zyrtare

  • January 19, 2019 19:00

  Interi dhe Sassuolo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët janë nikoqir të Sassuolos në ndeshjen e vlefshme për javën e 2...