• Juventusi cakton çmimin e Benatias

  • January 24, 2019 08:00

  Mediat italiane raportojnë se Juventusi të konsideronte shitjen e Medhi Benatias për 10 milionë euro, me raportet e ofertave nga Al Duhail, Al-Ittihad dhe Fulham. Shumë b...

 • Interi në negociata për Soaresin

  • January 24, 2019 08:00

  Interi është në negociata me Southamptonin për mbrojtësin portugez të krahut të djathtë, Cedric Soares, raportojnë mediat italiane. Nerazzurrët kanë qenë duke ndjekur it...

 • Interi shumë afër De Paul

  • January 23, 2019 23:31

  Sipas analistit të transferëve, Alfredo Pedulla, negociatat tashmë janë në fazën e avancuar pas takimit të djeshëm. Interi janë gati që të vazhdojnë negociatat me arg...