• Mbappe poker, PSG shkatërron Lyonin

  • October 07, 2018 21:30

  Se Paris Saint Germaini nuk ka konkurrencë në Ligue 1 e tregon edhe ndeshja ndaj Lyonit. Skuadra nga Parisi fitoi me rezultat 5-0, duke e shndërruar këtë derbi në një loj...

 • Mbappe shënon golin e dytë për PSG-në

  • October 07, 2018 21:00

  Fituesi i Kupës së Botës arriti ta shënoi golin në minutën  e 61’, topi përfundoi në rrjetë pasi goditu dy shtyllat, dhe pastaj përfundoi në rrjetë. /Gazeta Express/ 

 • Nuk këndellet Barca, barazon edhe me Valencian

  • October 07, 2018 21:00

  Barcelona assesi t’i kthehet fitores në La Liga, këtë herë si mysafir i Valencias nuk arriti më shumë se një barazim 1-1. Katalunasit mbajtën topin gjatë gjithë lojës par...

 • Mbappe i shënon 4 gola për 13 minuta ndaj Lyonit

  • October 07, 2018 21:00

  Nga minuta e 61 deri në minutën e 74’, shëno plot katër herë, dhe është vetëm 19-vjeçar. Në këtë ndeshje kanë mbetur edhe 10 minuta lojë, mbetet të shihet se a do...