• Guardiola: Muriqi ishte i jashtëzakonshëm

    • January 23, 2019 23:00

    Pas fitores 0-1 në ndeshjen e dytë ndaj Burtonit, Manchester City është kualifikuar në finale të EFL Cup. Trajneri Pep Guardiola edhe një herë u shpreh i kënaqur me paraq...

  • Barcelona pëson nga Sevilla

    • January 23, 2019 22:31

    Ndeshja e kthimit do të zhvillohet në “Camp Nou” më 31 janar, dhe skuadra e Ernesto Valverdes do të ketë punë që të kalojë në gjysmë-finale pas kësaj humbje, raporton Gazeta Exp...