• Brighton e ngushton epërsinë ndaj Unitedit

  • January 19, 2019 17:00

  Pascal Gross shënoi golin e vetëm për Brighton në minutën e 72’. Rezultati momentali është 2-1 në favor të skuadrës së “Djajve të Kuq”. /Gazeta Express/ Manchester Unite...

 • Zyrtare: Agim Ibraimi kthehet te Shkëndija

  • January 19, 2019 17:00

  Anësori shqiptar, Agim Ibraimi, është transferimi i ri i Shkëndijës. Ai ka nënshkruar kontratë trevjeçare me kampionin e Maqedonisë dhe është prezantuar si lojtar i ekipit nga T...

 • Liverpooli kalon në epërsi ndaj Crystal

  • January 19, 2019 16:31

  Fillimisht Mohama Salah e barazoi rezultatin në 1-1 në minutën e 47’, kurse Roberto Firmino shënoi për 2-1 gjashtë minuta më vonë. /Gazeta Express/