• Malta shtroi darkë për FFK-në

  • November 17, 2018 10:00

  Kurse dy federatat kanë ngrënë darkë mbrëmë përpara takimit mes kombëtareve, darkë kjo e organizuar nga federata e Maltës. Në një ambient të ngrohët e miqësor, Fed...

 • NBA: Boston fiton ndaj Torontos, Irving shkëlqen

  • November 17, 2018 09:31

  Veç pikëve, performancës së tij i shtohen edhe 11 asiste, sikurse edhe 21 pikët e Jayson Tatum dhe 7 topat në tabelë, duke përmbysur kështu një disavantazh prej 8 pikësh në peri...

 • Koeman i befasuar nga Holanda e tij

  • November 17, 2018 09:30

  Trajneri i Holandës, Ronald Koeman, ishte i befasuar nga superioriteti i ekipit të tij në fitoren prej 2-0 ndaj Francës të premtën. Një gol në pjesën e parë nga Gigi Wij...

 • City po e monitoron Iscon

  • November 17, 2018 08:31

  Manchester City është duke e monitoruar situatën e Iscos në klubin mbretëror, shkruan Mundo Deportivo, përcjellë Gazeta Express. 26-vjeçari nuk ka startuar ende që...

 • Falcao kërkon largimin nga Monaco, dëshiron Realin

  • November 17, 2018 08:31

  Kolumbiani nuk ndihet i lumtur në Monaco, pasi klubi po kalon në një fazë të vështirë, ku para dy vjetësh ishin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, mirëpo momentalisht janë...