• Calabria dhe Romagnoli të lënduar

    • November 17, 2018 08:00

    Kriza e lëndimeve te Milani ka filluar që të përkeqësohet. Davide Calabria dhe Alessio Romagnoli janë tërhequr nga grumbullimet e tyre respektive me kombëtaren e Italisë...

  • Superpritja e Schmeichel ndaj goditjes së Bale

    • November 17, 2018 07:31

    Në minutën e 81’ ishte momenti i gjuajtjes së lirë, të cilën për mrekulli e goditi ylli i Real Madridit mirëpo superzgjatja e Schmeichel i mohoi golin, pasi topi po shkonte në c...