• Liverpool – Crystal Palace, formacionet zyrtare

  • January 19, 2019 14:30

  Lideri aktual i Ligës Premier, Liverpool do të jetë nikoqir i Crystal Palce në javën e 23-të. The Reds do të synojnë të vazhdojnë me fitore për të ruajtur distancën nga n...

 • Shkëlqimi i madh i Kosovës së vogël

  • January 19, 2019 13:31

  Kuka është trajner i xhudistëve të njohur nga Kosova, Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi, Nora Gjakova, Akil Gjakova dhe Loriana Kuka. Këta pesë xhudistë e kanë përfaqësuar Kos...

 • Roma – Torino, formacionet zyrtare

  • January 19, 2019 13:30

  Roma do të jetë nikoqir i Torinos në javën e 20-të në kampionatin italian Serie A. Giallorosët kanë marrë dy fitore në dy ndeshjet e fundit në kampionat dhe synojnë të va...