• Roadster i Tesla ka udhëtuar pranë planetit Mars

    • November 06, 2018 16:30

    Ju mund të mbani mend se, në shkurt, SpaceX e Elon Musk nisi për herë të parë raketën Falcon të rëndë, duke mbajtur me vete një Tesla Roadster të kuq dhe një shofer të quajtur “...

  • OnePlus 6T del zyrtarisht në shitje

    • November 06, 2018 10:30

    OnePlus 6T tani është në shitje, më pak se dy javë pas lansimit zyrtar. Pajisja krenohet me një ekran të madh prej 6.41 inç, procesor Snapdragon 845, 6 / 8GB RAM, 128 / 2...