• Google Duo është shkarkuar 1 miliardë herë

  • December 24, 2018 10:30

  Aplikacionet për thirrje me video nuk janë saktësisht të reja. Skype ofroi funksione të tilla për kohën më të gjatë ndonjëherë, dhe shumë aplikacione për mesazhe, të tilla si Wh...

 • Z5 Pro GT nga Lenovo vjen me 12GB RAM

  • December 21, 2018 16:30

  Prodhuesit kinezë kanë tendencën të përfshijnë sasi absurde të RAM në telefonat e tyre dhe Lenovo synon të jetë mbreti i ri me telefonin e ri Z5 Pro GT. Kompania njoftoi pajisje...

 • Zbulohen emrat e modeleve të Galaxy S10

  • December 21, 2018 11:00

  Samsung zakonisht lanson dy versione të telefonave Galaxy S çdo vit, me madhësi të ndryshme të ekranit. Tani në sajë të një postimi në MobileFun (nëpërmjet Ben Geskin), duket se...