• Disa njësi të iPhone XR janë shitur tashmë

  • October 19, 2018 13:30

  iPhone Xs Max i Apple përfaqëson iPhone-in më të mirë që Apple ka për të ofruar këtë vit. Jo vetëm që telefoni ka një ekran masiv prej 6.5 inç, por përdor një ekran OLED...

 • Apple sjell modelet e reja iPad dhe Mac më 30 tetor

  • October 19, 2018 08:00

  Ndërsa Apple mund të ketë rifreskuar tashmë disa nga produktet e tyre, si MacBook Pro dhe iPhone, ka ende disa produkte që Apple ende nuk ka përditësuar. Kjo përfshin iPad Pro,...

 • 8K TV nga Sharp del në shitje muajin e ardhshëm

  • October 18, 2018 10:30

  4K është gati të bëhet zgjidhja standarde për të ardhmen e afërt, dhe deri në një farë mase është në gjysmë të rrugës, ndërsa shohim më shumë ekrane me rezolucion 4K dhe më shum...

 • Zbulohen specifikat kryesore dhe çmimi i OnePlus 6T

  • October 18, 2018 09:00

  Një rrjedhje e re është shfaqur sot në internet që pretendon të zbulojë çmimin e OnePlus 6T së bashku me konfiguracionet. Telefoni i ardhshëm duket se ka një çmim më të lartë ba...